چرا ما باید در این سایت عضو شویم و آموزش ببینیم؟


دوستان فرانشان تنها یک سایت نیست. بلکه یک سیستم کامل برای تبدیل شما به یک انسان موفق است . ما راهکارهایی را به شما آموزش می دهیم که در حال حاضر در کشور آلمان به مردم تمام دنیا یاد می دهیم.

بله .با افتخار عرض می کنیم: ما یک شرکت ایرانی ولی در عرصه بین الملل هستیم.

مطمئنا متدهای مهمی برای یاد دادن به شماداریم.

ما اینجا معنای واقعی و عملی یک کلمه را به شما خواهیم آموخت .
B U S I N E S S

شما قرار نیست در اینجا اصول مدیریتی و تئوری فرا بگیرید
و همچنین قرار نیست که ما کتاب های خارجی در زمینه موفقیت به شما معرفی کنیم
بلکه شما عملا در اینجا موفقیت را درک خواهید کرد و به سوی موفقیت پیش خواهید رفت

مهمتر از همه اینکه ، ۲۰ درصد از درآمد این سیستم، برای کمک به مردم عزیز کرمانشاه صرف میشود.
اگر مایل بودید شما هم بعد این که از طریق این شرکت صاحب بیزینس موفق و عالی شدید یا اگر در حال حاضر صاحب بیزینس خود هستید این کار را انجام دهید و به دیگران هم توصیه بفرمایید.

این سیستم مختص چه کسانی است ؟؟؟؟ جواب یک کلمه است ....همه

همه و همه

آیا می دانید به چه دلیل در کشورهای صنعتی آمار موفقیت کسب و کار ها بیشتر است؟؟؟؟ یک دلیل خیلی خیلی جالب اینست که موفقیت در این کشورها همه گیر است. و بر عکس در کشورهای جهان سوم متاسفانه از نظر اقتصادی، ورشکستگی و فقر همه گیر است. با معرفی این سیستم بیایید کمک کنیم به همه گیر شدن موفقیت درکشورعزیزمان ایران.

شما که کارمند هستید

مخصوصا مدیران: کمک کنید شرکتی و یا سازمانی که در آن کار می کنید در مسیر پیشرفت قرار بگیرد. دیگر دنیا تغییر کرده است و ما باید آرام آرام با روشهای سنتی کسب و کار خداحافظی کنیم. کمک کنید شرکتی که در آن در حال کار هستید از ورشکستگی فاصله بگیرد. ما ایرانیها دوست داریم همه جا بگوییم که ما همه چیز بلد هستیم و همین باعث شده تا از یادگیری غافل شویم و در جا بزنیم. اکثر ما عادت داریم بگوییم مدیریت در خون ماست و با همین شعار همه را به زحمت می اندازیم.

شما که بیکارید

اگر سرمایه ندارید یا دارید، سواد دارید یا ندارید، تخصص دارید یا ندارید، زن یا مرد هستید، از هر گروهی که هستید مهم نیست. باید یک چیز داشته باشید تا بتوانید موفق شوید : علم بیزینس . اکثر انسانهای موفق از صفر شروع کردند و الان در بهترین شرایط زندگی میکنند.

شما که صاحب بیزینس هستید

با تمام اطمینان خدمت شما عرض می کنم. اگر دائما خود و بیزینس خود را به روز نکنید از دور موفقیت خارج خواهید شد. وارد سیستم شوید و هر روز سیستم کسب و کار خود را با متد های روز دنیا تطبیق دهید. آنقدر رقبای شما در تمام دنیا برای به روز بودن هزینه میکنند تا سرانجام بازار شما را تصاحب کنند. و این اتفاقیست که هر روز میافتد. چه شما بدانید و چه ندانید. چه قبول کنید و چه با اطمینان خاطر بفرمایید: من همه چیز را میدانم و نه وقت به روز شدن را دارم و نه نیاز به آن دارم.

سوالات مکرر شما عزیزان


من هنوز به عضویت در این سیستم شک دارم؟

شما میتوانید با عضو نشدن ۲۵۰ هزار تومان ذخیره کنید و در عوضش بیایید حساب کنیم چه گامهای بزرگی میتوانید در زندگی بردارید: مثلا اولین فروشگاهی که رفتید آنجا این پول را خرج کنید. یا با این پول می توانید ۲ جفت یا یک جفت کفش خرید کنید. ولی اگر فقط ۱٪ احتمال داشته باشد که این سیستم زندگی شما را از این رو به آن رو بکند و شما از طریق آن آینده خود و فرزندان خود را تغییر دهید آن موقع ارزشش را دارد. توصیه میکنم که باورش کنید و تمام قوانین و دستوراتی که به شما گفته میشود طبق برنامه زمانی گفته شده در آموزشها اجرا کنید. و تا وقتی که باور ندارید که میتوانید بهترین و موفق ترین بیزینس را داشته باشید و بهترین سرنوشت را برای خود رقم بزنید هیچ اتفاقی در زندگی شما نخواهد افتاد.

شما چه مطالبی آموزش میدهید؟

    مطالب آموزشی این سیستم شامل سه مورد بسیار اساسی و مهم است:
  • آموزش بیزینس ، چگونه بیزینس راه اندازی کنیم، چگونه مشکلات بیزینس کنونی خود را برطرف کنیم، تمام آنچه باید انجام دهیم تا یک بیزینس موفق داشته باشیم.
  • برنامه های انگیزشی: ما تلاش خواهیم نمود تا اراده شما را در کسب موفقیت تقویت کنیم. یاس و نا امیدی در زندگی شما هیچ جایگاهی نباید داشته باشد. در نهایت شما را با بیزینسهایی آشنا میکنیم
  • در زمینه های مختلف، شما بر اساس سلیقه و بر اساس آنچا در بخش آموزش بیزینس فراگرفته اید بیزینسی را انتخاب و به پیاده سازی آن می پردازید.

آیا افرادی که تازه فارغ التحصیل شده اند و سرمایه ای ندارند هم میتوانند صاحب بیزینس موفق شوند؟

دوستان من، دیگر فرمولهای قدیم برای کسب ثروت ,کارآمد نیست. مثل فرمول پول پول می آورد. دنیای امروز خیلی پیچیده تر از این صحبتهاست. شما میتوانید بدون سرمایه، یا بدون تخصص به ثروت برسید. در ایران خیلی ها با سوء استفاده از فقر اطلاعاتی مردم ,ثروتهای کلان کسب میکنند با پهن کردن دامهای متفاوت. دوستان ما هدف مشخصی داریم. بستری را میخواهیم در ایران فراهم کنیم و کاری را شروع کنیم که شما ادامه خواهید داد. ما این کار را به شما یاد خواهیم داد و شما باید به ما کمک کنید تا وضعیت ایران را تغییر دهیم. با یاد دادن به دیگران، با ایجاد اشتغال و با استخدام و با کارآفرینی، با ثروت آفرینی، با ایجاد روابط بین الملل، ما به کمک شما عزیزان خواهیم توانست کشور را تغییر دهیم و مردم فقیری که فقط برای آنها دل میسوزانیم را در عمل به آنها کمک کنیم.

اینکه آموزشهای این سیستم کاملا عملی است یعنی چه؟

ما قرار نیست دانشگاهی یا آموزشگاهی ,عمل کنیم. یک سری مطالب را به شما آموزش دهیم کتب و تئوریهای گوناگون و چیزهایی که در ایران قابل اجرا نیست. ما قرار نیست وقت شما را بگیریم و آخر کار شما بگویید: خوب ما الان باید چکار کنیم؟؟ ما از ابتدا به شما میگوییم: خوب از امروز تا... مثلا ۲ روز دیگر این کار را انجام بده. ۲روز بعد دوباره برنامه جدید را به شما آموزش میدیم و دوباره به شما یک زمان مشخص میدیم تا اون برنامه را اجرا کنید. و شما در روز آخر صاحب یک بیزینس کامل و موفق هستید. شما باز به این سیستم و تا یکسال باز میگردید. صداها و فیلمها و مطالب را مرور میکنید واگر چیزی از قلم افتاده را باز اجرا میکنید. مطالب جدید هر روز در سیستم قرار میگیرد و شما آنها را مطالعه میکنید. پس می بینید که اینجا خبری از حرفهای خسته کننده ی تئوری نیست. شما عمل میکنید به یک دستور طبخ غذایی که یک عمر نان آن را نوش جان خواهید کرد.

خواهش میکنم به این چند نکته توجه بفرمایید و آنها را در زندگی خود بکار بگیرید:
فاصله هر انسان تا موفقیت فقط دانستن است. گاهی دانستن فقط یک مطلب کافیست تا زندگی شما را متحول کند.
اگر شما بتوانید روحیه یک انسان ثروتمند و موفق را در خود ایجاد نمایید خیلی سریع به ثروت و موفقیت دست خواهید یافت همانگونه که اگر یک انسان موفق ورشکست کند وتمام داراییهایش را ازدست بدهد باز شروع خواهد کرد و تمام آن ثروت را مجددا جمع خواهد کرد.
ثروت همیشه دست کسانی قرار میگیرد که لیاقتش را دارند. البته منظور من انسانهای درستکار است. پس سعی کن همیشه یاد بگیری تا لایق ثروتهای بزرگ شوی .
شکست اپیدمی دارد ، سعی کن هیچ وقت شکست نخوری، اگر هم شکست خوردی دلسرد نشو باز تلاش کن و اینقدر سماجت کن تا موفق شوی. اگر در هر چیزی کنار بکشی این شکست، زمینه ساز شکستهای بزرگتر خواهد شد.

از همین لحظه شروع کنید »