چرا ما باید در این سایت عضو شویم و چیز یاد بگیریم؟


ببینید دوستان این فقط یک سایت نیست. این یک سیستم کامل برای تبدیل شما به یک انسان موفق هستش. ما چیزهایی را به شما آموزش میدیم که در آلمان به مردم تمام دنیا یاد میدیم.

بله .با افتخار عرض میکنم: ما یک شرکت ایرانی ولی در عرصه بین الملل هستیم.

مطمئنا چیزهای مهمی برای گفتن به شماداریم.

اینجا یک چیز به شما خواهیم آموخت.
B U S I N E S S

ما قرار نیست اینجا به شما اصول مدیریتی و تئوری یاد بدیم.

همچنین قرار نیست کلی کتاب خارجی در زمینه موفقیت به شما معرفی کنیم.راستی، ۲۰ درصد از درآمد این سیستم، برای کمک به مردم عزیز کرمانشاه صرف میشود.
اگر مایل بودید شما هم بعد این که صاحب بیزینس موفق و عالی شدید یا اگر صاحب بیزینس خود هستید این کار انجام بدید و به دیگران هم توصیه بفرمایید.

این سیستم به درد چه کسانی می خورد؟ جواب یک کلمه است : همه

همه و همه

چرا در کشورهای صنعتی آمار موفقیت کسب و کار ها بیشتر است؟ یک دلیل خیلی خیلی جالب اینست که موفقیت در این کشورها همه گیر است. و بر عکس در کشورهای ضعیف از نظر اقتصادی، ورشکستگی و فقر همه گیر است. با معرفی این سیستم بیایید کمک کنیم به همه گیر شدن موفقیت در ایران عزیزمان.

شما که کارمند هستید

مخصوصا مدیران: کمک کنید شرکتی و یا سازمانی که در آن کار میکنید توی مسیر پیشرفت قرار بگیرد. دیگر دنیا تغییر کرده و ما باید آرام آرام با روشهای سنتی کسب و کار خداحافظی کنیم. کمک کنید شرکتی که در آن در حال کار هستید از ورشکستگی فاصله بگیرد. ما ایرانیها دوست داریم همه جا بگوییم ما همه چیز بلد هستیم و همین باعث شده تا از یادگیری عقب بمانیم و در جا بزنیم. اکثر ما عادت داریم بگوییم مدیریت در خون ماست و با همین شعار همه را به زحمت میندازیم.

شما که بیکارید

اگر سرمایه ندارید یا دارید، سواد دارید یا ندارید، تخصص دارید یا ندارید، زن یا مرد هستید، هر جوری که هستید مهم نیست. باید یک چیز داشته باشید تا بتونید موفق بشید: علم بیزینس اکثر انسانهای موفق از صفر شروع کردند و الان در بهترین شرایط زندگی میکنند.

شما که صاحب بیزینس هستید

با تمام اطمینان خدمت شما عرض میکنم. اگر دائما خود و بیزینس خود را به روز نکنید از دور موفقیت خارج خواهید شد. وارد سیستم شوید و هر روز سیستم کسب و کار خود را با متد های روز دنیا تطبیق دهید. آنقدر رقبای شما در تمام دنیا برای به روز بودن هزینه میکنند تا سرانجام بازار شما را تصاحب کنند. و این اتفاقیست که هر روز میافتد. چه شما بدانید و چه ندانید. چه قبول کنید و چه با اطمینان خاطر بفرمایید: من همه چیز را میدانم و نه وقت به روز شدن را دارم و نه نیاز به آن دارم.

سوالات مکرر شما عزیزان


من هنوز به عضویت در این سیستم شک دارم؟

شما میتونید با عضو نشدن ۲۰۰ هزار تومان ذخیره کنید و در عوضش بیایید حساب کنیم چه گامهای بزرگی میتونید در زندگی بردارید: مثلا اولین فروشگاهی که رفتید اونجا این پول را خرج کنید. یا میشه ۲ جفت یا یک جفت کفش خرید کنید. ولی اگر فقط ۱٪ احتمال داشته باشه این سیستم زندگی شما را از این رو به اون بکنه و آینده خود و فرزندان خود را تغییر دهید اون موقع ارزشش را داره. توصیه میکنم که باورش کنید و تمام قوانین و دستوراتی که به شما گفته میشه طبق برنامه زمانی گفته شده در آموزشها اجرا کنید. و تا وقتی که باور ندارید که میتونید بهترین و موفقترین بیزینس را داشته باشید و بهترین سرنوشت را برای خود رقم بزنید هیچ اتفاقی در زندگی شما نخواهد افتاد.

شما چه مطالبی آموزش میدهید؟

مطالب آموزشی این سیستم شامل سه مورد بسیار اساسی و مهم است:
آموزش بیزینس ، چگونه بیزینس راه اندازی کنیم، چگونه مشکلات بیزینس کنونی خود را برطرف کنیم، تمام آنچه باید انجام دهیم تا یک بیزینس موفق داشته باشیم.
برنامه های انگیزشی: ما تلاش خواهیم نمود تا اراده شما را در کسب موفقیت تقویت کنیم. یاس و نا امیدی در زندگی شما هیچ جایگاهی نباید داشته باشد.
در نهایت شما را با بیزینسهایی آشنا میکنیم در زمینه های مختلف، شما بر اساس سلیقه و بر اساس آنچا در بخش آموزش بیزینس فراگرفتید بیزینسی را انتخاب و به پیاده سازی آن میپردازید.

آیا افرادی که تازه فارغ التحصیل شده اند و سرمایه ای ندارند هم میتوانند صاحب بیزینس موفق شوند؟

دوستان من، دیگر فرمولهای قدیم برای کسب ثروت کارآمد نیست. مثل فرمول پول پول می آورد. دنیای امروز خیلی پیچیده تر از این صحبتهاست. شما میتوانید بدون سرمایه، یا بدون تخصص به ثروت برسید. در ایران خیلی ها با استفاده از فقر اطلاعاتی مردم ثروتهای کلان کسب میکنند با پهن کردن دامهای متفاوت. دوستان ما هدف مشخصی داریم. بستری را میخواهیم در ایران فراهم کنیم و کاری را شروع کنیم که شما ادامه خواهید داد. ما این کار را به شما یاد خواهیم داد و شما باید به ما کمک کنید تا وضعیت ایران را تغییر دهیم. با یاد دادن به دیگران، با ایجاد اشتغال و با استخدام و با کارآفرینی، با ثروت آفرینی، با ایجاد روابط بین الملل، ما به کمک شما عزیزان خواهیم توانست کشور را تغییر دهیم و مردم فقیری که فقط برای آنها دل میسوزانیم را در عمل به آنها کمک کنیم.

اینکه آموزشهای این سیستم کاملا عملی است یعنی چه؟

ما قرار نیست دانشگاهی یا آموزشگاهی عمل کنیم. یک سری مطالب را به شما آموزش دهیم کتب و تئوریهای گوناگون و چیزهایی که در ایران قابل اجرا نیست. ما قرار نیست وقت شما را بگیریم و آخر کار شما بگویید: خوب ما الان باید چکار کنیم.
ما از ابتدا به شما میگوییم خوب امروز تا مثلا ۲ روز دیگر این کار را انجام بده. ۲روز بعد دوباره برنامه جدید را به شما آموزش میدیم و دوباره به شما یک زمان مشخص میدیم تا اون برنامه را اجرا کنید. و شما در روز آخر صاحب یک بیزینس کامل و موفق هستید. شما باز به این سیستم و تا یکسال باز میگردید. صدا ها و فیلمها و مطالب را مرور میکنید واگر چیزی از قلم افتاده را باز اجرا میکنید. مطالب جدید هر روز در سیستم قرار میگیرد و شما اونها را مطالعه میکنید.
پس می بینید که اینجا خبری از حرفهای خسته کننده تئوری نیست. شما عمل میکنید به یک دستور طبخ غذایی که یک عمر نان آن را نوش جان خواهید کرد.

خواهش میکنم به این چند نکته توجه بفرمایید و اونها را در زندگی خود بکار بگیرید:
فاصله هر انسان تا موفقیت فقط دانستن است. گاهی دانستن فقط یک مطلب کافیست تا زندگی شما را متحول کند.
اگر شما بتوانید روحیه یک انسان ثروتمند و موفق را در خود ایجاد نمایید خیلی سریع به ثروت و موفقیت دست خواهید یافت
ثروت همیشه دست کسانی قرار میگیره که لیاقتش را دارند. البته منظور من انسانهای درست کاره. پس سعی کن همیشه یاد بگیری تا لایق ثروتهای بزرگ بشی.
شکست اپیدمی داره، سعی کن هیچ وقت شکست نخوری، اگر هم شکست خوردی دلسرد نشو باز تلاش کن و اینقدر سماجت کن تا موفق شوی. اگر در هر چیزی کنار بکشی این شکست زمینه ساز شکستهای بزرگتر خواهد شد.

از همین لحظه شروع کنید »